Start > Kredyt gotówkowy > Bank BGŻ
Dzięki nam w Polsce zaoszczędzono:
10,001,231.43
czyli 1193.35 PLN na jednego klienta
Wyszukaj na stronie
  Dołącz do nas na Facebook'u
1

Bank BGŻ
Pożyczka gotówkowa

Bank BGŻ
2

Dlaczego warto zapoznać się z tą ofertą?

3

Sprawdź Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

Kliknij poniżej, aby przejść do strony internetowej i sprawdzić ofertę

« Wróć

Więcej informacji Bank BGŻ - Pożyczka gotówkowa

Dane zaktualizowane dnia: 05/06/2013

Opis

★★★★★

Pożyczka gotówkowa z banku BGŻ to szybka decyzja kredytowa oraz minimum formalności. To również najniższa stała rata przez cały okres kredytowania. Maksymalna kwota pożyczki to 15 000 złotych na okres 60 miesięcy.

RRSO zależy od wysokości wybranego kredytu, okresu kredytowania oraz opłat obsługi kredytu, wyznaczonych przez bank. Więcej informacji w opisie produktu.

Przykład

RRSO na dzień 05 lutego 2013 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 25,13% dla całkowitej kwoty kredytu 17 641,68 zł na cel konsumpcyjny z pakietem ubezpieczeń spłacanej w 60 równych ratach kapitałowo-odsetkowych po 419,69 zł, stopa oprocentowania kredytu przez cały czas obowiązywania umowy – 15,00% w stosunku rocznym (oprocentowanie stałe), całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 27 823,34 zł, w tym: całkowita kwota kredytu – 17 641,68 zł, odsetki – 7 539,98 zł, koszt ubezpieczenia za cały okres kredytowania – 2 641,68 zł, opłata przygotowawcza (prowizja) – 0 zł oraz opłata miesięczna za prowadzenie konta osobistego w planie taryfowym „Konto Plus” przez cały 60 miesięczny czas obowiązywania umowy – 0 zł. W przypadku rezygnacji z pakietu ubezpieczeń oprocentowanie kredytu ulega podwyższeniu o 5 p.p. w stosunku rocznym i obowiązuje od daty płatności najbliższej raty.

Zapytanie

Tysiące ludzi skorzystało już z pomocy Portal-Finansowy.com

« Wróć


Kliknij przycisk, aby potwierdzić, że zgadzasz się na nasze warunki
ZALETY

Getin Bank

eBroker

OK Money

ING Bank Śląski

Finansowy Supermarket

Szanowny kliencie: Prosimy o dokładne przeanalizowanie zdolności do spłaty swoich przyszłych zobowiązań finansowych przed podjęciem decyzji o przejściu na strony naszych partnerów. Pamiętaj, ze obowiązek sprawdzenia własnych możliwości finansowych należy do Ciebie.
Portal Finansowy nie oferuje żadnych usług finansowych, dostarczamy jedynie finansowych informacji, które są aktualne do dnia podanego na każdej stronie.
W przypadku konieczności zaktualizowania danych, prosimy o kontakt mailowy: info@portal-finansowy.com

Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt: Adclick, Rua Ator Ferreria Silva 100, 4200-328 Portugalia